[Solved] AnaSayfa icerigini degistirmek ve daha baska sorunlar

Begonnen von NurCan62, 05 August 2010, 21:18:03

⏪ vorheriges - nächstes ⏩

NurCan62

Merhaba degerli Arkadaslar,

Kisa süre önce arayislarimda Pragmamx sitesine denk geldim ve ilgimi cektigi icin hemen kurdum. Fakat bir yerlerde hata yapmis olmaliyim ki bu nedenle bazi önemli degisiklikleri yapamiyorum.
Örnegin Anasayfadaki Pragmamx in yazmis oldugu notu silerek icerigini kendim düzenlemek istiyorum fakat olmuyor.
Forumdaki aramalarimda söyle bir bilgiyle karsilasdim ve denedim. WYSIWYG ayarlarina chmod u yazarsam yada otomatik tanimi icin -1 yazarsam sorun cikmamali. Fakat ben yeni üretilen klasöre 777 ve yüklenilmis dosyalar icin 644 yazdigim halde sayfayi yenileyince 0777 ve 0644 olarak karsima cikiyor. -1 deniyorum ikisinde yinede ayni sonucla karsilasiyorum. Bana bu konularda önerilerinizi yazarsaniz cok mutlu olurum. Saygilarimla

Sitki

Merhaba :)

editor sorunsuz çalışıyor.
http://www.dersimin-sesi.net/spaw/demo/demo.php

Sorunu daha iyi tanımlarsan (Link, Screenshot, vb.) yardım etme olasılığı da daha iyi olur.

ZitatWYSIWYG ayarlarina chmod u yazarsam yada otomatik tanimi icin -1 yazarsam sorun cikmamali. Fakat ben yeni üretilen klasöre 777 ve yüklenilmis dosyalar icin 644 yazdigim halde sayfayi yenileyince 0777 ve 0644 olarak karsima cikiyor. -1 deniyorum ikisinde yinede ayni sonucla karsilasiyorum.
Bu durumda (chmod) otomatik olarak tesbit ediliyor. Yani normaldir.

PS: Ana sayfadaki içeriği değiştirmek için, admin (http://www.dersimin-sesi.net/admin.php) olarak giriş yapmış olman lazım.
viele Grüße

Kein Support über PN, Mail oder Messenger!
Bitte die Fragen im Forum stellen, nur so helfen die Antworten auch den anderen Usern.
Bitte auch die Boardsuche nicht vergessen, oft ist genau dein Problem schon an anderer Stelle gelöst worden!

NurCan62

Öncelikle ilginiz icin tesekkür ediyorum,

Editorun calisdigindan süphem yok. Benim cahilligime verin, demekki bu html konusunda dersime iyi calismamisim :-)))
Gelelim gercek soruna. INanin hic bir düzenleme yapamiyorum. Home_blank yani anasayfa yerine gecen sayfada sol üsttdeki Attention adi altinda kücük bir banner var kurulumdan beri ve ben onu yok edemiyorum. Willkommen bei Ihrem pragmamx 0.1.10 basligi ile altindaki notu editordan sildim fakat hala sayfada duruyor. News sayfasini ana sayfa yerine aliyorum olmuyor, yinede normal ana sayfa yani home_blank cikiyor. Tüm bunlari elbette admin.php de yapiyorum. Bu ilk adim düzenlemelerinde bana yardimci olursaniz minnettar kalicam. Saygilarla

AmeD21

msn adresim baran@rojaamed.com eklerseniz size her konuda yardımcı olabilirim

ozeraksu

Merhaba

@AmeD21  nickli arkadaşim lütfen msn gibi mesajlaşma adreslerini PM vasıtasıyla iletiniz foruma yazmamaniz forumda görüntü kirliliğine neden olmaz

saygılarımla
Destek için forumu kullanın. Özel mesaj atmayın..